Nieuws

Lees hier wat nieuw is bij het DWK!
ER ZIJN GEEN KITTENS MOMENTEEL

ER ZIJN GEEN KITTENS MOMENTEEL

WIj willen onze poezen vrienden even laten weten dat er TIJDELIJK GEEN KITTENS BESCHIKBAAR ZIJN U kan het hier volgen als er weer zijn leest U het hier De schatjes mogen ons asiel verlaten nadat ze volledig Wettelijk in orde zijn met CHIP en STERIEL zijn. De datums...

Eerherstel Stichter

Eerherstel Stichter

Dierenwereldkruis herenigt asiel met oprichter. “Ik ben blij dat ik terug bij mijn kind ben” PUURS-SINT-AMANDS Dierenasiel Dierenwereldkruis in Sint-Amands heeft woensdag oprichter Jan Kerremans (69) uitgeroepen tot erevoorzitter. De man werd er eind jaren 80...

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die vooral s’morgens ons team kunnen bijstaan , uitlaten honden is vooral de taak maar ook andere taken ,te beginnen om 9u, liefst mensen die op voorhand dagen kunnen vastleggen dat ze kunnen komen.

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die vooral s’morgens ons team kunnen bijstaan , uitlaten honden is vooral de taak maar ook andere taken ,te beginnen om 9u, liefst mensen die op voorhand dagen kunnen vastleggen dat ze kunnen komen.

Onze wandelaars zijn vrijwilligers met een groot hart voor honden. Heb jij zin om met één van onze honden te wandelen? Twijfel dan niet en kom even langs op het asiel. Het enige wat je moet meebrengen is je identiteitskaart. Wij zoeken ook dringend wandelaars voor de...

Huisdier steeds vaker inzet van vechtscheiding

Huisdier steeds vaker inzet van vechtscheiding

5 tips om een scheiding gemakkelijker te maken voor je hond. We staan er niet altijd bij stil hoe stresserend ingrijpende veranderingen kunnen zijn voor een huisdier. Zoals een echtscheiding. "Honden vormen een band met mensen, en als die verbroken wordt kan dat pijn...